Цртаћи

Započeo Loshmi, Jun 17, 2011, 20:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stewa_sk8

RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
Virtual_Mind_Demo_Scene_Group
BTS

pozitiva

Koji crnjak leptejebo 

Machiko Noguchi

https://www.youtube.com/watch?v=AjXr9Nj5ZbI\" data-resizetype=\"noresize\" style=\"float: left;\">

stewa_sk8

Ljudi, odgledao juce/ prekjuce ovaj Netflix-ov crtani > KLAUS
KIDA !! ... znachi crtez i prica i sve... bash bash odbar crtani, SVE PREPORUKE!

https://www.youtube.com/watch?v=taE3PwurhYM
RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
BTS

oxymoron

Ko nije ovo mora da gleda.... znaci Crvenkapa iz drugog ugla  :D

https://www.youtube.com/watch?v=c7eGcJLiXJk&t=153s

stewa_sk8

AU kako sam odgledao bezveze crtac. Netflix Original je, a zove se "Over the Moon" iz 2020. Trailer je zapravo dobar, izgleda kao pocetak NORMALNOG crtaca. Chak je i pocetak crtacja kao pravi POCETAK CRTACJA.  Ako me razumete.  Ali bato, ostalih sat vremena je katastroFI.
Radnja se desava u Aziji, mali nezki i porodica kao. Karakter glavne devojcice je lepo razradjen i ubedljiv, ali ovo oko nje sta se desava (nakon 15 minuta crtaca), to nema veze s vezom. Znaci kao da su autori odgledali sve one stare MANGA dobre crtacje odjednom. I onda kao, AJDE da napravimo neku HALUDZU modernu sa tim MANGA tripovima u 3D-u, ali da je za DECU. Bukvalno mislim da im je to bio moto. To im je uokvireno pisalo na tabli projekta- garantujem vam. " PRAVIMO 3D CRTANI SA HALUCINACIJAMA ALI DA BUDE SLATKO I PRIHVATLJIVO I BEZ DISKRIMINACIJE NA OSNOVU MANGE" .
Znas koja banana. Ta devojka odlece u nekoj kanti na mesec ( koju je sama napravila - doduse, to je NORMALAN pocetak crtacja - bajke ) i onda kao pochinje VASIONA, salecju je tamo zmajevi, neki kolachi vojnici, mlechni put, disko boje -  sve mi lepo stoje. Zla / dobra VLADARKA meseca koja PEVA sve vreme ove SHAKIRA HITOVE. Pricha ide gore dole, pojavljuju se novi karakteri, ovi vec postojeci karakteri dobijaju nove moci. BOJE PRSHTE, laseri, MUZIKA, igra ceo mesec.  ( znachi nisam preterao uopste )
Ako neko hoce, neka odgleda crtani. Ja ne znam sto sam ga do kraja odgledao, ne znam ni sto sam ga do pola gledao. Ali ako neko odgleda, molim vas neka mi javi utiske, bash sam radoznao. Meni se uopste nije dopao, ali uopste.

Kao sto rekoh, trailer jos deluje normalno, crtani kao crtani >
https://www.youtube.com/watch?v=26DIABx44Tw&t=109s
RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
BTS

kostakurta

Posle ovakve recenzije, ja ovo moram da odgledam!!!  :melike:

stewa_sk8

Citat: kostakurta poslato Nov 20, 2020, 10:39Posle ovakve recenzije, ja ovo moram da odgledam!!!  :melike:

I ? Bash me zanima da l' sam se istripov'o ili je stvarno bezveze crtani?  :loser2:
RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
BTS

kostakurta

Paaaa, nisi mnogo pogrešio  :D

stewa_sk8

Citat: kostakurta poslato Jan 01, 2021, 11:11Paaaa, nisi mnogo pogrešio  :D

Kazem ja vasionski crtani, da su ga podelili na 3 dela i napravili 3 posebna crtaca, imalo bi smisla.  :D

Ali zato onaj SOUL izuva iz mesta. Rekao sam to vec i evo ponovo cu: K-I-D-A !  :D
RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
BTS

stewa_sk8

Odgledao danas RAYA crtani.  Tacnije  "Raya and the last dragon " 2021.
I ok je, onako DIZNI bajka. Trailer mi se svideo odavno i bas sam cekao torrent da izadje. Pogledao danas i skroz je fin crtani. Nema pevanja i PREDVIDIV je naravno. Ali dobro, dizni crtani, borba izmedju dobra i zla. Nas glavni protagonista je zena - nindza - odlichno razradjen karakter. Inace nemam nista protiv zenskog karaktera - chak uvek kad igram igrice biram zenskog LIKA sa kojim peglam. Nevezano za MAIN karaktera, osetio sam na jos par strana dosta namernog feminizma, ali mislim da bez toga ne moze sad izgleda. Mozda gresim, ko odgleda, neka me ispravi.
Tehnichki je bruka dobro odradjen! Mnogo lepo su fejkovali tople i hladne boje konstantno. Bukvalno igra s bojama na crtacu ( moja profesionalna deformacija - pa sam to ispratio ). Kadrovi su superiska. Render vode - chista desetka.
Ja se palim na te crtace / filmove sa tim razlicitim REALM-ovima, to je kao neka OPEN WORLD RPG igra, pa me to dosta radi. Zbog toga mi se svidja crtani najvise.
Sve sto sam rekao gore, nije nista SPOIL. Svega toga ima ispricanog i u trailer-u, tako da...  :angel:

RAGE AGAINST THE MACHINE
Graffiti...
Hardcore still lives!
Sk8_0r_Die
BTS

jerry drake

https://www.youtube.com/watch?v=i7eAnCYYl60

CitatСнега ни нема осим на планинама, али од данас је званично пролеће па ањ подсећамо на култни цртани филм ,,Ђоле Пролеће"!

Овај анимирани филм снимљен је давне 1936. године, што значи да ове године слави 78. рођендан! Снимљен је у техниколору, што је за индустрију анимације у успону тада био потпуни хит.

Прича прати гомилу патуљака који ,,помажу" пролећу да се пробуди! Лед се топи и буди патуљка који је у нашем преводу назван Ђоле Пролеће, иако у оригиналу ни нема име.

Цртани се зове ,,To spring", што је игра речи, јер значи и ,,Пролећу", али и ,,устати" или ,,покренути се", што је управо оно што патуљци морају да ураде како би једно годишње доба сменило друго. Наравно, тмурни облак који представља зиму им то знатно отежава.

Филм потписује продукција ,,Харман и Исинг" испред студија ,,Метро Голдвин Мајер", али је заправо у питању ауторско дело аниматора Пола Фенела и редитеља Вилијама Хане, којем је ово био први пројекат. Хана је касније постао гигант анимације, који је заједно са Джозефом Барбаром клинцима донео култне цртаће као што су ,,Том и Џери", ,,Скуби Ду", ,,Штрумпфови" и други.
I've been in love.
Painful.
Pointless.
And overrrated.

jerry drake

I've been in love.
Painful.
Pointless.
And overrrated.

kostakurta

BREAKING THE SILENCE

BTS Forum ♠️ 1.2.2008.