Glavni meni

Feud

Započeo jerry drake, Nov 15, 2013, 10:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerry drake

Ramirez iz benda Sunshine osnovao je bend FEUD 2010. godine
kao i Sunshine, bend je kombinacija repa, krosovera, metala, nekog indastrijal zvuka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Posted Image\" />
https://www.facebook.com/musicfeud\" rel=\"external nofollow\">https://www.facebook.com/musicfeud
kako su oni opisali svoj bend

Feud nije samo grupa. Feud je simbol. Simbol i opomena.
 U danasnjem  svetu u kome vlada najsuroviji oblik liberalnog kapitalizma,gde je novac  postao osnovno merilo i jedina vrednost,grupa Feud svojom muzickom  porukom zeli da stane u odbranu osnovnih,a zaboravljenih vrednosti.
 Odnosi u drustvu,koji sve vise podsecaju na poredak iz vremena najsurovijeg oblika feudalizma - gde je sacica bogatih vlastodrzaca upravljala imovinom i zivotima podanika - moraju da se menjaju.
 Neophodno je vratiti se pravim vrednostima,koje su kroz vekove odrzale  generacije ljudi u borbi za njihova osnovna prava dostojna coveka.
 Vrednostima poput casti,postenja,viteskog ponasanja,ljubavi ali i vrednog rada u humanijim uslovima.
 Feud se zalaze za ponovno uspostavljanje takvog drustvenog poretka i sistema vrednosti.
 Drustva u kojim ce se voditi racuna o individualnim kvalitetima,i koji  ce razvijati nezavisne i jake pojedince ,bez obzira na njihovu stalesku i  drustvenu pripadnost.
[/quote]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Posted Image\" />
odlichna poruka i spot za pesmu Televizija

https://www.youtu.be/in3uGpD57EU
U današnje vreme uticaj medija je najveća atomska bomba čovečanstva.  Ovaj singl ima funkciju da ukaže na posledice kulturnog genocida medija i  gde sve slepo nekritičko prihvatanje virtuelne realnosti može odvesti  današnjeg čoveka jer se realan život ne može odbaciti i zameniti nekim  serviranim, virtuelnim.[/quote]
I've been in love.
Painful.
Pointless.
And overrrated.

Don Markoni

meni su odlični !!! Kad sam prvi put čuo \'\'Vlast\'\', odlepio sam !! a i ekipa je vrh, gde su Lale i Robert nema greške !!!
evo male dopune :

Prema autoru Đorđu Radivojeviću Ramirezu, mitsko biće Minotaur, koje psihoanaliza interpretira kao primordijalni aspekt ljudske prirode, je u savremenoj civilizaciji poprimilo obličje svinje, postavši "Svinjotaur", izvučen iz lavirinta i smešten u moderni Feud, na kome je ohrabren da ne prevazilazi stadijum životinje-svaštojeda.Skoro deceniju nakon napuštanja kultne grupe Sunshine, 2010. godine, Ramirez osniva grupu Feud sa Vukom Protićem Haludžom, bivšim članom projekta Klinika. Spotovima za pesme ,,Milion milja" i posebno ,,Vlast", Feud su privukli pažnju javnosti kako jedan bend odavno nije na ovim prostorima. Promoi, uz pređašnji staž osnivača i ostalih članova, bubnjara Igora Maleševića (Bjesovi, Hazari, YU grupa) gitariste Aleksandra Nikića (Magma, Vlada Jet Band, Eyesburn) i vokala Roberta Perića (Rapid Force), doprineli su da njihov debi album bude jedno od najiščekivanijih izdanja ove godine.[/quote]

https://www.youtu.be/HRSDTvqbmRg

jerry drake

ja ih danas prvi put chuo i odushevljen sam
svidja mi se kako su ovim simbolom u spotu izjednachili komunizam i nacizam
uh, dodje mi da kupim album
I've been in love.
Painful.
Pointless.
And overrrated.

Don Markoni

u, bre, tek sad si čuo !?
mislim da su prošle ili pretprošle godine proglašeni za najbolji spot godine \'\'Milion milja\'\'

kapula

I ja h cuo pre neki dan po prvi put, i ne svidjaju mi se ic :negative:

Don Markoni

nemaš pojma !!! Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
:)\" srcset=\"/emoticons/smile@2x.png 2x\" width=\"20\" height=\"20\" />

Đedvard

muzički aktivizam i kombinovanje pekotrake i kukače definitivno treba zabraniti ovde jer to u srba izaziva goru masovnu hi(p)steriju o kojoj isti ti \'\'prometeji\'\' zbore buahaha

kapula

Pametno zboris momce pametno :fing:

JovanaTdc

meni super zvuce skroz Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
:)\" srcset=\"/emoticons/smile@2x.png 2x\" width=\"20\" height=\"20\" />

BREAKING THE SILENCE

BTS Forum ♠️ 1.2.2008.